Plan & Projelerimiz

Gerçekleştirmeyi planladığımız projeler veya gelecek için planlarımız

Birden İndir

Birden İndir beta versiyonu ile yayına geçti!Evet, çok zaman önce duyurmuştuk. Yeniden yapımına başlanan projemiz Birden İndir artık yayına geçti. Birdenindir'in ihtiyacınız olan yazılımlar için yeni adresiniz olması için elimizden geleni yapıyoruzKısaca Birden İndir'den söz edelimBirden İndir lisanslı ve denenmiş yazılımları paylaşan bir indirme sitesidir. Crack, warez, medya ve torrent dosy..

İçeriğe Git

Sayfa360

Herkes kendisine özgü yazılarını veya düşüncelerini paylaşacağı ücretsiz bir platform ister. Bizde bunu düşünerek sizler için sayfa360.com'un yapımına başladık. Peki bu projede bizleri neler bekliyor.Herkesin kendine özel blog sayfasıYazılarınızı yönetebileceğiniz basit bir panelYazılarınızı aynı anda kendi facebook sayfanızda yayınlayabilirsinizDiğer yazarları favorilere ekleyebilir ve bu sa..

İçeriğe Git

Birdenindir

Mikrocode kendi bünyesine bir proje daha katmaya çalışıyor. Aslında yeni bir proje değil. Mikrocode'un kuruluşu ile aynı zamanda başlatıldı fakat askıya alınmıştı, şimdi ise yeniden başlatıldı. Birdenindir'in ihtiyacınız olan yazılımlar için yeni adresiniz olması için elimizden geleni yapıyoruz. Proje büyük anlamda tamamlandı. En kısa zamanda hizmetinizde olacaktır. Birdenindir mikrocode..

İçeriğe Git

Microcode Artık Yayında

Mikrocode'un temel yapısı sonunda bitti. Ama bu yolculuğun sonu değil, ekibimiz ile daima geliştirilecektir. Kafanıza takılan soru veya yeni fikirleriniz varsa bize iletişim bölümünden bildirebilirsiniz.Ön plana çıkan özelliklerimizden bir kaçı:Tema desteğiEklenti desteğiKişiselleştirilebilir panelGüncelleme desteğiÇoklu dil desteğiGelişmiş dosya yönetimiKolay kurulumPanel içinde akıllı arama..

İçeriğe Git

Microcode Yapımına Başlandı

Mikrocode'un yapımına ne zaman mı başlandı? O zaman biraz okuma zamanı.Birdenindir için yeni panel yazmak gerekiyordu. Bir gün okuldan eve geldim ve işe koyuldum. Bu sefer farklı bir sistem yazmam gerekiyordu. Dosya yönetimi, kullanıcı yönetimi, yorum sistemi ve iletişim modüllerini temiz ve sıfırdan yazmam gerekiyordu çünkü eskisinin kodları birbirine girmiş adeta çorba olmuştu. Ama daha tas..

İçeriğe Git