Hakkımızda

Mikrocode hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizin için tek sayfada topladık

Kullanım Şartları
Mikrocode sunucusundan kullanılmak üzere sunulan tüm yazılımlar ("Yazılım") Mikrocode Yazılım'ın telif haklarına sahip olduğu çalışmalardır. Yazılım, varsa, beraberinde veya içinde bulunan son kullanıcı lisans anlaşmasının ("Yazılım Anlaşması") şart ve koşulları çerçevesinde kullanılır. Hiçbir son kullanıcı, şartlarını kabul etmeden önce Lisans Anlaşması'nı beraberinde veya içinde bulunduran Yazılımı kullanamaz.

Yazılım, Lisans Anlaşması'na göre kullanım amacıyla yalnızca son kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yazılımın Lisans Anlaşması'na aykırı bir şekilde çoğaltılması veya dağıtılması yasalarla açıkça yasaklanmış olup, ciddi hukuki ve cezai yaptırımlarla sonuçlanabilir. Yasağı ihlal edenler hakkında mümkün olan en ciddi şekilde takibat yapılacaktır.

YUKARIDAKİLERE HERHANGİ BİR KISITLAMA GETİRMEKSİZİN, YAZILIMIN İLERİDE ÇOĞALTILMAK VEYA DAĞITILMAK ÜZERE BAŞKA BİR SUNUCU VEYA YERE KOPYALANMASI AÇIKÇA YASAKLANMIŞTIR.

YAZILIM, BİR GARANTİ SÖZ KONUSU İSE, YALNIZCA LİSANS ANLAŞMASININ ŞARTLARI KAPSAMINDA GARANTİ ALTINA ALINMIŞTIR.
Mikrocode Nedir ?

Mikrocode 2015 yılında kurulmuştur. Amacı sadece Türkiye'de değil tüm dünyada rekabeti arttırmak ve yazılım teknolojilerinde öncülük yapmaktır. Yeni kurulmuş olmasına rağmen, yüksek tecrübeye sahip ekibi ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Sadece web tasarımı değil bilgisayar yazılımları, otomasyon sistemleri, mobil yazılımlar ve kamera güvenlik sistemlerinde de hizmet vermektedir.

Neden mi bu kadar iyiyiz ? 
Bunu aslında aşağıdaki kütüphaneleri rakiplerimizin aksine en sonuna kadar faydalanacak şekilde kullanmaya borçluyuz. Modern tasarım ve programlama ile becerilerimizi birleştirerek size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

PHP

Personal Home Page yani "Kişisel Sayfalar" anlamına gelmektedir. Linux, Unix tabanlı işletim sistemleri üzerinde çalıştırılabilen bir programlama dilidir

HTML 5

HTML (Hyper Text Markup Language) internet üzerinde web sayfası oluşturmak için kullanılan bir betik dilidir.

CSS 3

Uzun yazılışıyla Cascading Style Sheets, veya Türkçe anlamıyla "Stil şablonları" ise tasarımlarımızı bir adım daha ileriye götürür

JS

JavaScript, web tarayıcılarında kullanılmakta olan dinamik bir programlama dilidir. Tasarımlarımızın bu kadar fonksiyonel olmasını JavaScript

Ekibimiz

Size en iyi hizmeti sunabilmek için tüm becerilerini ortaya döken ekibimiz